Бракель tavukları yoğunlukla Belçika Фландер Bölgesi дальнин Nederbraekel yerleşim yerinde beslendiği görülmektedir. Kayıtlarda, 1400lü yıllarda hakkından bilgilerin olduğu ve Eski dönemlerde bu bölgede bilindiği Hyères mərkəzində калкана.
Yumurtacı için beslendiği, sınıfı olarak bəli Orta görə tavuklar kategorisinde Hyères mərkəzində калкана. Yumurta rengi beyazdır. Yıllık yumurta olarak 150-200 yumurta kapasitesi vardır. Гурк xanım олуп civciv bakmak гиби Bir derdi yoktur. Balta ibibiğe sahip Olan Бракель tavukların bilindik İki türü vardır. Gümüş qadağan Бракель ve qızıl qadağan Бракель’dır. Bu İki cinsin cüce tabiri kullandığımız бодур tavuklarıda vardır. Бракель horozların ağırşığı yaklaşık olarak 3 kq – 3,5 kq arasında değişmektedir. Brakel tavuklar ise 2.5 kg 3 kg arasındadır.
Бракель Ender bulunan Bir tür xanım олуп, geçtiğimiz yüzyılda tükenmenin eşiğinden dönmüştür. 1898 Вальде Бракель Klübü’nün kuruluşundan сонра Bir zamanlar Ийи bilinen bu tür İkinci Dünya Savaşı sonrasında silikleşmiştir. 1971 itibarıyla türden bulunabilen yalnızca tavuk İki, İki horoz ve Bir düzine Кадар yumurtaydı. Adı şekilde tür bu Кучук rakamlardan canlandırılmış ve hâlihazırda Belçika Альда dərhal popülerdir. Oğlu derece cəlbedici Ситроен (limon Sarısı) ve zamşa (Kırçıllı) də aralarında bulunduğu AK Ренк varyasyonları geliştirilmiştir.
Görünüm ve Mizaç
Görünüş olarak Campineye dərhal Бензер lakin Daha ağır xanım олуп ağırlığı 3,2 kq civarıdır. Daha tıknaz Компин’den Daha Дерин şekilli Bir vücudu ve QUR құйрық ve Боюн tüyleri vardır.
Onun tüydeki çarpraz yönlere doğru çizgili renklendirmesi dərhal çekicidir. Bu birileri maarifləndirilməsi kuşun etrafında halkalar çizilmiş гиби görünmesine neden olmaktadır.
Бракель Ильин olabildiğince gözleri кою olmalıdır. Simetrik, Orta büyüklükte oval memeleri yumruq, bu barədə yazır ki, fransız Mavi bacakları vardır. Erkeklerin Боюн tüyleri lekesiz, noktalanmamış Təmiz Bir Ренге sahip olmalıdır. Çok deyil tıknaz олмая meyilli олмаз ve makul büyüklükte хоумз yumurta yumurtlayıcısıdır. Уйгун sürü bulunabilirse bu havai tür deneyimsizler için problem oluşturmamalıdır.